fbpx

Firma Jack Engine zajmuje się marketingiem, pozyskaniem klientów, badaniem rynku sprzedaży, trendami motoryzacyjnymi oraz budowaniem sieci dystrybucyjnych. Dajemy możliwość współpracy z firmami działającymi na rynku motoryzacyjnym. 

Pozwalamy zwiększać zasięgi, a także dotrzeć do większej ilości klientów. Zależy nam na jak najwyższej jakości obsługi klientów, z którymi podejmujemy współpracę. Działamy natychmiastowo oraz zapewniamy natychmiastowy kontakt drogą telefoniczną oraz pocztą elektroniczną. Do współpracy podchodzimy indywidualnie. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam na uzyskiwanie jak najlepszych rezultatów naszej pracy.

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy działające na rynku motoryzacyjnym.

Promujemy i zachęcamy do używania nowych technologii. Samochodów hybrydowych, a także elektrycznych. Zmniejszajmy emisję spalin, aby żyło nam się zdrowiej!
#Hybrid #Electriccar

"Z przyjemnością informujemy, iż współpracujemy z firmą Jack Engine. Szeroki zakres świadczonych nam usług obejmuje między innymi marketing i promocję naszej firmy wśród potencjalnych klientów. Ponadto, Jack Engine integruje ze sobą firmy ze środowiska motoryzacji, co pozwala na zdobycie lepszego rozeznania na rynku i zwiększa możliwości rozwoju każdego z partnerów. Cenimy sobie profesjonalne podejście oraz komunikatywność i efektywność w działaniach. Dlatego szczerze możemy polecić każdemu usługi firmy Jack Engine. "
Auto Prus
Cezary Prus
"Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości współpracy z firmą Jack Engine. Na najwyższą ocenę zasługuje rzetelność i fachowość, które w połączeniu z osobistym zaangażowaniem Pana Kamila Dybca tworzą coś wspaniałego. Usługi współpracy świadczone przez firmę Jack Engine mogę polecić każdemu. Do wyboru Jack Engine skłoniło mnie to, że podczas pierwszego kontaktu widać było wyraźnie ogromne zaangażowanie w to aby nasza współpraca rozwijała się w ogromnym tempie, Pan Kamil ze względu na swoje obszerne znajomości w branży jest w stanie załatwić dosłownie wszystko. Kreatywność i pomysłowość Pana Kamila nie zna granic. "
Bankier Group Sp. z.o.o.
Norbert Tokarski
Close Menu