fbpx

Firma Jack Engine zajmuje się marketingiem, pozyskaniem klientów, badaniem rynku sprzedaży, trendami motoryzacyjnymi oraz budowaniem sieci dystrybucyjnych. Dajemy możliwość współpracy z wieloma firmami działającymi na rynku motoryzacyjnym. 

Pozwalamy zwiększać zasięgi, a także dotrzeć do większej ilości klientów. Zależy nam na jak najwyższej jakości obsługi klientów podmiotów gospodarczych, z którymi podejmujemy współpracę. Działamy natychmiastowo oraz zapewniamy natychmiastowy kontakt drogą telefoniczną oraz pocztą elektroniczną. Do współpracy z każdym naszym kooperantem podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Nasz projekt rozwija się bardzo szybko, efektywnie, a także efektownie każdego dnia. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam na uzyskiwanie jak najlepszych rezultatów naszej pracy.

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy działające na rynku motoryzacyjnym.

Promujemy i zachęcamy do używania nowych technologii. Samochodów hybrydowych, a także elektrycznych. Zmniejszajmy emisję spalin, aby żyło nam się zdrowiej!
#Hybrid #Electriccar

"Z przyjemnością informujemy, iż współpracujemy z firmą Jack Engine. Szeroki zakres świadczonych nam usług obejmuje między innymi marketing i promocję naszej firmy wśród potencjalnych klientów. Ponadto, Jack Engine integruje ze sobą firmy ze środowiska motoryzacji, co pozwala na zdobycie lepszego rozeznania na rynku i zwiększa możliwości rozwoju każdego z partnerów. Cenimy sobie profesjonalne podejście oraz komunikatywność i efektywność w działaniach. Dlatego szczerze możemy polecić każdemu usługi firmy Jack Engine. "
Auto Prus
Cezary Prus
Close Menu