fbpx

ECO DPF

ul. Puławska 498
02-884 Warszawa
730 591 461
730 591 464
kontakt@eco-dpf.eu
Godziny otwarcia:
Pn – Pt: 9:00-17:00
Sob: nieczynne

Usługi:-
– Profesjonalna regeneracja filtrów cząstek stałych DPF/FAP i Katalizatorów SCR.
– Obsługujemy wszystkie samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany i sprzęt rolniczy – także z normami emisji EURO 6.
– Przywróć pełną moc silnika bez usuwania filtra. Nasza innowacyjna metoda gwarantuje przywrócenie sprawności w 99%.
– Ekologiczna technologia.
– Obsługujemy całą Polskę. Darmowa wysyłka filtrów aut osobowych.
– 100% Satysfakcji, Gwarancja 24 miesiące.

O nas:

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Regenerujemy filtry DPF/FAP i Katalizatory w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych i budowlanych także z normą emisji spalin euro 6. Pracujemy na najnowocześniejszych, w pełni ekologicznych maszynach. Technologia na której pracujemy przywraca do 99% sprawności, (całkowite usunięcie pozostałości pyłów PM10, ceru i nagaru oleju). Proces regeneracji w przeciwieństwie np. do wypalania nie uszkadza filtra przywracając jednocześnie 100% przepustowości powietrza.

„Regenerujemy całkowicie lub częściowo niedrożne filtry DPF / FAP / Katalizatory SCR”

Gwarancja:

Gwarancja 24 miesiące na DPF FAP oraz Katalizatory. Profesjonalizm i najwyższy poziom usług poświadczony jest 2 letnią pisemną gwarancją bez limitu kilometrów.

Gwarancja nie ma zastosowania jeżeli po regeneracji bezpośrednią przyczyną szybkiego ponownego zapchania filtra jest nieprawidłowo działający silnik (układ wtryskowy, turbo, EGR).

Jedynym warunkiem przyjęcia filtra do czyszczenia jest brak uszkodzeń mechanicznych lub chemicznym spowodowanych nieprofesjonalnym czyszczeniem (dotyczy wkładu filtrującego).

W razie braku możliwości skutecznego oczyszczenia filtra nie pobieramy żadnych opłat za usługę.

Close Menu