fbpx

10 Wideorejestratorów na każdą kieszeń

Dzięki wideorejestratorowi, który na bieżąco nagrywa wszystko, co dzieje się na drodze możesz uchronić się przed nieuczciwymi zachowaniami innych kierowców czy błędami stróżów prawa. Kiedy dojdzie do wypadku lub domniemanego przekroczenia prędkości masz twarde dowody na to, kto rzeczywiście zawinił i możesz je przedstawić policji, sądowi lub ubezpieczycielowi. Pokażemy wam 10 wideorejestratorów, które śmiało polecamy. Przy każdym punkcie znajdziecie link, umożliwiający zakup wideorejestratora. Lepiej się zabezpieczyć przed wypadkiem już teraz !

1. Mio MiVue C320

Wideorejestrator MiVue C320 wyposażony jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 2″. Urządzenie nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD.
Intuicyjny interfejs aplikacji MiVue Manager umożliwia przeglądanie i łączenie plików oraz ich udostępnianie w serwisach społecznościowych, takich jak YouTube i Facebook.
Szerokokątna kamera o kącie widzenia 130˚ bez martwej strefy nagra filmy w jakości Full HD. Pliki zapisane z użyciem technologii H.264 zapewnią doskonałą jakość obrazu przy możliwie małym rozmiarze. Szklana soczewka F2.0 zapewnia wyraźniejsze nagranie nawet w warunkach słabego oświetlenia.
Cena: 276zł
Link: Mio MiVue C320

2. Xblitz [GO se]

Xblitz GO SE rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, co zapewnia najwyższą jakość nagrania. Dzięki wysokiej rozdzielczości filmy są pełne detali. Wysoka jakość obrazu pozwala na łatwiejsze odczytanie tablic rejestracyjnych sprawcy wypadku lub kolizji.
Tryb nocny – kamera znakomicie sprawdzi się podczas rejestrowania trasy nocą. Zaawansowany sensor, jasny obiektyw i wbudowane diody IR zapewniają najwyższą jakość nagrań po zmroku.
Kamera samochodowa XBLITZ GO SE posiada niezwykle wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Mocna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. Dodatkowo uchwyt został zaopatrzony w złącze mini USB zasilające kamerę. Pozwala to na trwałe podłączenie zasilania do uchwytu zamiast bezpośrednio do kamery.
Cena: 349,00zł
Link: 
Xblitz GO SE

3. MIO MIVUE 792 WIFI PRO

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę oraz kątem widzenia 140°. Wyposażona jest w najnowszy sensor optyczny STARVIS™ CMOS firmy Sony, który zapisuje obraz lepiej niż można by było przypuszczać. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek wideo w porównaniu ze standardowymi 30 w innych rejestratorach dostępnych na rynku. Doskonałe rozwiązanie do najwyższej jakości nagrań wideo. W sytuacji awaryjnej kamera MiVue 792 działa automatycznie.
Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. MiVue 792 posiada zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają dodatkowe poczucie pewności. Dodatkowo kamera MiVue 792 posiada wbudowaną bazę fotoradarów aktualizowanych co miesiąc przez cały okres eksploatacji urządzenia.
Cena: 725zł
Link: 
MIO MIVUE 792 WIFI PRO

4. TrueCam A7s

Wyświetlanie prędkości, kierunku jazdy oraz odległości do najbliższych radarów, detekcja ruchu, dzięki której kamera rozpocznie nagrywanie, kiedy czujnik zarejestruje ruch, zabezpieczanie nagrań w celu ochrony przed ich niechcianym zastąpieniem, automatyczne zabezpieczanie nagrania podczas wypadku dzięki czujnikowi G-sensor, nagrywanie w nocy, które zapewni wysokiej jakości nagranie również przy gorszych warunkach oświetleniowych, podświetlenie LED np. w celu dokumentacji wypadku podczas złych warunków świetlnych, moduł GPS rejestrujący trasę i prędkość jazdy, funkcja WDR, dzięki której kamera lepiej rejestruje obraz w przypadku ujęć o dużym kontraście, możliwość błyskawicznego wykonania fotografii podczas nagrywania.
Ekran LCD ułatwiający ustawienia i zapewniający pełen podgląd, bezproblemowa obsługa – intuicyjna obsługa dzięki przejrzystemu menu całkowicie w języku polskim, kontrola jasności w celu dostosowania do aktualnych warunków świetlnych, szybkie wyłączanie ekranu i nagrywania samego dźwięku, kontrola jasności w celu dostosowania do aktualnych warunków świetlnych, podświetlenie przycisków w celu bezproblemowej obsługi.
Możliwość obracania obrazu o 180° do dowolnego położenia,możliwość ustawienia imienia kierowcy w przypadku, kiedy z auta korzysta więcej niż jeden kierowca, możliwość obracania obrazu o 180° do dowolnego położenia, możliwość wyboru wyświetlania prędkości oraz położenia w powstającym nagraniu.
Współpraca z Google Maps zapewniająca kontrolę przebiegu trasy. Aplikacja software umożliwia obserwację powstającego nagrania, przebiegu trasy, wykresu prędkości i zapisu zmian grawitacji na bieżąco.
Rozdzielczość wideo:
• 2560 x 1080 @ 30FPS
• 2304 x 1296 @ 30FPS
• 1920 x 1080 @ 45FPS
• 1920 x 1080 @ 30FPS
• 1280 x 720 @ 60FPS
Cena: 548zł
Link: TrueCam A7s

5. NAVITEL R400

Ekran 2.7’’ o rozdzielczości 960×240 pikseli – oferuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. W zestawie dodatkowo licencja nawigacyjna na smartfon lub tablet z mapą Europy, na okres 12 miesięcy. Rozdzielczość nagrywania 1920×1080/30fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najlepsze parametry nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku. W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny obiektyw (120°), dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Zaawansowany tryb parkingowy – urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie. Dzięki nowoczesnemu obiektywowi z przesłoną, obraz nagrywany przy słabych warunkach oświetlenia nacechowany jest bardzo dobrą jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do pojemności 64 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości. Urządzenie posiada bardzo czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Wytrzymała i odporna obudowa w, że Navitel R400 Full HD urozmaici wnętrze każdego samochodu. Zaawansowany sensor przeciążeń (G-Sensor). Wbudowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie zdjęć z wypadków lub innych zdarzeń na drodze. W zestawie występuje dwa ergonomiczne uchwyty, które zapewniają maksymalną przyczepność nawet podczas wykonywania gwałtownych i niespodziewanych manewrów.
Cena: 163zł
Link
5. NAVITEL R400

6. NAVITEL MR250

Ogólne
Procesor: MStar MSC8328
G-sensor: tak
Tryb parkingowy: tak
Obsługa kart microSD: do 64 GB
Wymiary: 310 х 85 х 36 mm
Nagrywanie:
Format wideo: MP4
Format zdjęć: JPG
Rozdzielczość nagrań: 1920х1080 FullHD
Rozdzielczość zdjęć: 2048 x1536
Ilość klatek na sekundę: 30 fps
Nagrywanie w pętli: tak
Nagrywanie dźwięku: tak
Optyka: 
Rodzaj soczewki: Szkło 4-warstwowe
Kąt nagrywania: 160°
Wyświetlacz
Przekątna ekranu: 5’’
Rozdzielczość ekranu: 854х480
Proporcje ekranu: 16:9
Cena: 329zł
Link: NAVITEL MR250

7. XBLITZ NIGHT Full HD

Funkcje:
Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu. Wysoka rozdzielczość zdjęć – zdjęcia można wykonać w rozdzielczości do 12Mpx, co pozwala na dowolne ich wykorzystanie (wydruk, analiza zdarzenia, odczyt tablic rejestracyjnych, znaków drogowych itp.) Maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 4032x3024p. Fotografowanie w trybie samowyzwalacza – opóźnienie 2s / 5s / 10s. Tryb fotografowania w serii – pojedyncze zdjęcia lub w serii po 3 zdjęcia w odstępach 1 sekundowych. Ustawienia jakości zdjęć – regulacja jakości zapisywanych zdjęć oraz ustawienia dotyczące ostrości i kolorystyki. Format plików wideo MOV H264 –system kodowania wideo zachowujący wysoką jakość nagrań przy dużym pliku. Soczewka szerokokątna – kąt widzenia, aż 150 stopni! Pozwala na zarejestrowanie perspektywy przed maską pojazdu, szklana soczewka zapewnia wysoką jakość obrazu. Tryb nocny diody IR – kamera posiada tryb do rejestracji w nocy, lub przy niskim poziomie światła, 8 szt diod IR doskonalone doświetla obraz. Zmiana trybu rejestracji dzień/noc możliwa dzięki wygodnemu przełącznikowi – wokół obiektywu. Solidny uchwyt samochodowy – kamera posiada system mocowania do szyby pojazdu. Przyssawka pozwala na montaż kamery w aucie. Wbudowany mikrofon –rejestruje dźwięk wewnątrz auta, można wyłączenia dźwięk
Cena: 419zł
Link: 
XBLITZ NIGHT Full HD

8. MIO MIVUE 731

Wymiary:
Grubość [mm]-31.9
Wysokość [mm]-52.5
Szerokość [mm]-87.8
Złącza:
AV – Nie
USB -MiniUSB
HDMI-Nie
Kamera:
Format zapisu plików-MOV
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów-1920 x 1080
Przetwornik-CMOS
Stabilizacja obrazu- Nie
Zoom cyfrowy- Nie
Wielkość zoomu cyfrowego-Nie dotyczy
Kąt widzenia [stopnie]-140
Techniczne:
Detekcja Ruchu- Tak
Dotykowy ekran LCD-Nie
Funkcje dodatkowe-G-sensor, Tryb parkingowy, Rozpoznaje nagłą zmianę pasa ruchu
Mikrofon-Tak
Obsługiwane karty pamięci-MicroSD
Przekątna ekranu LCD [cal]-2.7
Tryb nocny- Tak
Wi-Fi-Nie
Zasilanie-Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy
Cena: 499zł
Link: MIO MIVUE 731

9. YI Dash

Kąt widzenia 165°
Wyświetlacz 2,7″
Nagrywanie 2K w 30 kl/s oraz FullHD w 60 kl/s
Nagrywanie audio
Zapis na karcie MicroSD (do 64 GB)
System ADAS (asystent pasa ruchu, śledzenie poprzedzającego pojazdu)
Cena: 279zł
Link: YI Dash 

10. TrueCam A6

Głównym jej atutem jest możliwość nagrywania tego co się dzieje z tyłu pojazdu.
Funkcja WDR zapewnia nagranie wysokiej jakości oraz ostry obraz w każdych warunkach świetlnych • Wysokiej jakości nagrywanie w nocy pozwala na rozpoznanie tablic rejestracyjnych samochodów nawet przy niskiej widoczności. Detekcja ruchu uruchamia nagrywanie, jak tylko ktoś zbliży się do Twojego auta. Intuicyjna obsługa zapewnia bezproblemowe dokonywanie ustawień oraz obsługę kamery. Szybkie wyłączanie ekranu LCD za pomocą jednego przycisku kamery lub w menu kamery. Szybkie wyłączanie dźwięku za pomocą przycisku na kamerze oraz w menu. Natychmiastowe wykonywanie zdjęć również podczas nagrywania wideo. Kontrola poziomu jasności, która umożliwi dostosowanie się obrazu do aktualnych warunków oświetleniowych. Wyświetlanie nazwy kierowcy na ekranie oraz w nagraniu wideo. Obracanie obrazu o 180° umożliwiające umieszczenie kamery w dowolnej pozycji. Możliwość podświetlenia LED podczas dokumentacji wypadku drogowego lub podczas obniżonej widoczności. Podświetlenie przycisków w celu bezproblemowej obsługi. Opcjonalne wyświetlanie prędkości oraz pozycji w powstającym nagraniu. Współpraca z mapami zapewnia podgląd przebiegu trasy. Aplikacja software umożliwiająca jednoczesny podgląd powstającego nagrania, trasy, grafu prędkości oraz danych, oraz zapisu z przyspieszeniomierza (jedynie z modułem GPS)
Cena: 439zł
Link: 
TrueCam A6

Dodaj komentarz

Close Menu