fbpx

JACK ENGINE – WSPÓŁPRACA

          Jack Engine jest to projekt, który bazuje na rynku motoryzacji, to nie tylko model biznesowy, ale przede wszystkim ludzie! JE działa nie tylko na rynku lokalnym, lecz naszym zadaniem jest wejście na rynek globalny. Projekt ten tworzą pasjonaci motoryzacji, kierowcy, mechanicy, ubezpieczyciele, warsztaty samochodowe, komisy, wypożyczalnie samochodowe oraz cała zmotoryzowana społeczność. Zajmujemy się marketingiem, pozyskaniem klientów, badaniem rynku sprzedaży oraz budowaniem trendów motoryzacyjnych, nowinkami motoryzacyjnymi, budowaniem odpowiednich sieci dystrybucyjnych, handlem częściami i podzespołami do samochodów (osobowych, dostawczych, przyczep), handlem częściami i podzespołami do motocykli, pomagamy w promocji zawodników sportów motoryzacyjnych. Naszą przewagą jest dobra znajomość budowania silnych marek w social mediach, mamy stałą ilość odbiorców na rynku europejskim oraz zagranicznym – głównie Ameryka.

 

          Zależy nam na jak najwyższej jakości obsługi klientów podmiotów gospodarczych, z którymi podejmujemy współpracę. Działamy natychmiastowo oraz zapewniamy świetny kontakt drogą telefoniczną oraz pocztą elektroniczną. Do współpracy z każdym naszym kooperantem podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Nasz projekt rozwija się bardzo szybko, efektywnie, a także efektownie każdego dnia. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam na uzyskiwanie jak najlepszych rezultatów naszej pracy! 

          Jeśli jesteś jednym z podmiotów gospodarczych, o których mowa wyżej zgłoś się do nas w sprawie współpracy drogą telefoniczną, bądź e-mailową, a my pokażemy najlepsze rozwiązania i warunki współpracy. 

Close Menu