fbpx

Mercedes – Benz SL350 (SL500 AMG)

“Ciekawym gadżetem jest zastosowanie przeszklonego dachu z fukcją “Magic Sky” polegającą na regulowaniu przepuszczalności światła docierającego do wnętrza. W każdej chwili można przyciemnić lub rozjaśnić szklany dach aby delektować się promieniami słońca lub wręcz przeciwnie, gdy pogoda i temperatura jest tak wysoka, że nawet jazda z otwartym dachem nie pomaga skutecznie nas schłodzić, możemy w każdej chwili zamknąć dach, odpalić klimatyzację i przyciemnić dach.”

10 Wideorejestratorów na każdą kieszeń

“Dzięki wideorejestratorowi, który na bieżąco nagrywa wszystko, co dzieje się na drodze możesz uchronić się przed nieuczciwymi zachowaniami innych kierowców czy błędami stróżów prawa. Kiedy dojdzie do wypadku lub domniemanego przekroczenia prędkości masz twarde dowody na to, kto rzeczywiście zawinił i możesz je przedstawić policji, sądowi lub ubezpieczycielowi. Pokażemy wam 10 wideorejestratorów, które śmiało polecamy. Przy każdym punkcie znajdziecie link, umożliwiający zakup wideorejestratora. Lepiej się zabezpieczyć przed wypadkiem już teraz !”

Śniadanie & Gablota 2 oraz Gran Turismo Polonia

Gran Turismo Polonia to wydarzenie, które swoje początki miało już w 2005 roku. Obecnie jest to jeden z ważniejszych eventów motoryzacyjnych w Polsce. Co roku, możemy zobaczyć super samochody z całej europy. Tegoroczna edycja to 128 aut z 9 państw, między innymi Portugalii, Szwajcarii czy Szwecji. Bardzo ważnym miejscem dla całego wydarzenia jest tor Poznań, gdzie mogliśmy zobaczyć takie auta jak Porsche 911 GT2RS, Lamborghini Aventador SVJ, Ferrari 488 Pista, a nawet Ultimę GTR.

Klimatyzacja słabo działa? Zobacz dlaczego!

“Latem, jazda na klimie dla większości kierowców jest czymś oczywistym, natomiast w zime już nie wszyscy o niej pamiętają, i to jest błąd. Warto włączyć klimatyzację nawet w zimę przynajmniej 1-2 razy w miesiącu aby sprężarka nie miała problemów z uruchomieniem jej gdy nadejdą letnie-wiosenne upały.”

TOP 10 samochodów elektrycznych

“Rok 2018 stał pod znakiem Tesli 3 oraz kilku premier, które w większości nie przełożyły się na rynkową dostępność samochodów elektrycznych. Rok 2019 będzie wyglądał zupełnie inaczej, coraz więcej marek wprowadza do swojej oferty elektryki. Oto spis samochodów, których premiery powinny nastąpić w przeciągu najbliższego roku, oto nowe samochody elektryczne 2019.”

Śniadanie & Gablota

“Pierwszy raz w Warszawie zawitała impreza pt: “Śniadanie & Gablota”.
Jak pierwszy raz to nie mogło się to odbyć nigdzie indziej jak na Powiślu przy stacji PKP.
Wydarzenie przyciągnęło wielu zmotoryzowanych osób i wiele świetnych samochodów w bardzo dużym przedziale wiekowym.
Skoro już o wieku mówimy, przedstawimy wam auta od najstarszych do najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie.”

Luksusowa Camry od Toyoty

“Na pochwałę zasłużyło wykończenie nowej Camry. Miałem okazję testować wersję VIP, która jest najlepiej skonfigurowaną wersją. Materiały użyte do wykończenia są naprawdę bardzo dobrej jakości. Przykładowo do wykończenia foteli wykorzystano skórę naturalną, a elementy deski rozdzielczej są pokryte skórą syntetyczną wysokiej jakości.”

Pick-upy na sterydach TOP 5

“Gama modelowa Toyoty Hilux została niedawno wzbogacona o wersję specjalną Dakar 2019. Limitowana edycja pick-upa to sposób na uczczenie kolejnego wielkiego sukcesu TOYOTA GAZOO Racing, jakim było zwycięstwo Hiluxa w Rajdzie Dakar 2019.”

Gwiazdy F1 i ich pojazdy

“Najszybsi kierowcy nie koniecznie muszą mieć najszybsze samochody, czasami wręcz przeciwnie. Stare klasyki to częsty widok w garażach zawodników F1, jednak wielu z nich jeździ na co dzień superszybkimi autami. Jeżeli jesteś ciekawy czym jeżdżą gwazdy F1 to możesz nacieszyć swoje oczy właśnie w tym momencie.”

Lexus LM - pierwszy VAN Lexusa

“Lexus LM został zaprezentowany w dwóch wersjach. Pierwsza jest, to tradycyjny rozkład miejsc, która pomieści 7 osób w układzie 2/2/3. Zdecydowanie bardziej ekskluzywny jest drugi wariant, który jest skierowany do klientów stricte biznesowych.”

Close Menu