Fotograf Jack Engine

“Moja przygoda z fotografią zaczęła się 4 lata temu, gdy zostałem wysłany na obóz fotograficzny. Niestety po paru miesiącach zajawki nastąpiła długa przerwa, fotografowanie ludzi i miasta nie sprawiało mi przyjemności przez co miałem 3 lata przerwy. Motoryzacją na poważnie zainteresowałem się dopiero w ostatnie wakacje. Szybko udało mi się połączyć miłość do aut z fotografią i tak zaczęła się moja przygoda z carspottingiem.”

Porsche 911 Turbo S

Pod maską 911 Turbo S znajduje się 3,8 litrowy 6-cylindrowy boxer o mocy 560 KM. Silnik wyposażono w dwie turbosprężarki o zmiennej geometrii oraz sprzężono z 7-stopniowym dwusprzęgłowym automatem PDK. Turbo S w standardzie posiada ceramiczne hamulce, pakiet Sport Chrono z dynamicznym mocowaniem silnika oraz system PDCC Anti-Roll (wszystko dostępne w opcji dla Turbo.) Porsche 911 S z pakietem Sport Chrono przyśpiesza do 100 km/h w 3,1s.

Audi RS4, Porsche Panamera GTS

McLaren 600LT jest następcą bardzo znanego już modelu 570S, Jednak dzięki kilku rozwiązaniom technologicznym 600LT wyciska z 3,8-litrowego podwójnie doładowanego silnika V8 moc taką jak sama nazwa wskazuje, czyli 600 koni mechanicznych i 620 Nm momentu obrotowego. Czyli o 30 KM więcej od swojego poprzednika. Producent podaje przyśpieszenie od 0-100 km/h w czasie 2,9s (model 570S potrzebuje na to 3,2s). Fotele wzięto prosto z flagowego McLarena P1, a za dopłatą możemy otrzymać jeszcze lżejsze siedziska z modelu Senna. 
Cena: ponad 900 tyś zł.
W cenie tej nabywca otrzyma dodatkowy kurs doszkalający na torze wyścigowym z instruktorem McLarena.

Close Menu