Śniadanie & Gablota

Pierwszy raz w Warszawie zawitała impreza pt: “Śniadanie & Gablota”.
Jak pierwszy raz to nie mogło się to odbyć nigdzie indziej jak na Powiślu przy stacji PKP.
Wydarzenie przyciągnęło wielu zmotoryzowanych osób i wiele świetnych samochodów w bardzo dużym przedziale wiekowym.
Skoro już o wieku mówimy, przedstawimy wam auta od najstarszych do najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Luksusowa Camry od Toyoty

Na pochwałę zasłużyło wykończenie nowej Camry. Miałem okazję testować wersję VIP, która jest najlepiej skonfigurowaną wersją. Materiały użyte do wykończenia są naprawdę bardzo dobrej jakości. Przykładowo do wykończenia foteli wykorzystano skórę naturalną, a elementy deski rozdzielczej są pokryte skórą syntetyczną wysokiej jakości.

Pick-upy na sterydach TOP 5

“Gama modelowa Toyoty Hilux została niedawno wzbogacona o wersję specjalną Dakar 2019. Limitowana edycja pick-upa to sposób na uczczenie kolejnego wielkiego sukcesu TOYOTA GAZOO Racing, jakim było zwycięstwo Hiluxa w Rajdzie Dakar 2019.”

Gwiazdy F1 i ich pojazdy

“Najszybsi kierowcy nie koniecznie muszą mieć najszybsze samochody, czasami wręcz przeciwnie. Stare klasyki to częsty widok w garażach zawodników F1, jednak wielu z nich jeździ na co dzień superszybkimi autami. Jeżeli jesteś ciekawy czym jeżdżą gwazdy F1 to możesz nacieszyć swoje oczy właśnie w tym momencie.”

Lexus LM - pierwszy VAN Lexusa

“Lexus LM został zaprezentowany w dwóch wersjach. Pierwsza jest, to tradycyjny rozkład miejsc, która pomieści 7 osób w układzie 2/2/3. Zdecydowanie bardziej ekskluzywny jest drugi wariant, który jest skierowany do klientów stricte biznesowych.”

Close Menu